Новини

18.10.2017

Житло в кредит — цілком реально!


Це можливо завдяки програмі молодіжного житлового кредитування від компанії «Федорченко».
Категория: General
Разместил: agent2

 

Власне окреме житло — мрія багатьох молодих людей, яка стає особливо актуальною при створенні сім’ї. Вирішити житлове питання можна по-різному. Наприклад, зняти квартиру і щомісяця віддавати чималу частину своїх доходів її власнику, залишаючись при цьому безправним квартирантом. А можна точно так само щомісяця віддаючи певну суму, купити житло в кредит, але при цьому воно стане вашою власністю, і ви зможете розпоряджатися ним на свій розсуд.

В Україні діє програма молодіжного житлового кредитування, призначена для молодих сімей (всі члени яких не досягли 35 років). Чи можуть скористатися пільговими умовами цієї програми сумчани? Звичайно так!

Лідер житлового будівництва в Сумах, ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» вже більше 10 років співпрацює з Державним Фондом молодіжного будівництва і має акредитацію за даною програмою. «Ця державна програма кредитування через Фонд не має аналогів в Україні, — розповідає директор з маркетингу компанії «Федорченко» Віталій Авраменко. — Вона реально працює і значно полегшує життя молодим сім’ям, які хочуть купити квартиру в новобудові. Особливостями цієї програми є довгостроковий кредит — до 30 років, невеликий початковий внесок — від 10% і пільгова відсоткова ставка — 14,1% (в той час як деякі банки пропонують іпотечні кредити під 22-23%, а інші їх взагалі не надають в зв’язку зі складною економічною ситуацією). Ця програма дійсно працює, і щороку кількість сумських сімей, які з її допомогою придбали квартиру в новобудові, збільшується».

Найбільш популярні невеликі однокімнатні квартири від 35 кв. м і двокімнатні смарт-квартири від 48 кв. м. Зараз таке житло можна купити на наших об’єктах на вул. Інтернаціоналістів, 35, і перехресті вулиць Чорновола та Першотравневої. Якщо заплатити мінімальний початковий внесок — 10% і брати кредит на максимальний термін, то щомісячні платежі становитимуть в місяць близько 3 тис. Грн. за однокімнатну або 5 тис. грн. за двокімнатну з подальшим їх зменшенням. Це не набагато відрізняється від вартості оренди житла. Якщо ж молоді люди можуть відразу внести не 10%, а хоча б 30% — ці суми будуть майже рівноцінні. При цьому гроші вкладаються в своє житло.

Відзначимо, що компанія «Федорченко» будує сучасне житло: з індивідуальним опаленням, утепленими стінами і вікнами з енергозберігаючими склопакетами, що дозволяє зберігати тепло в квартирі і мінімізувати витрати на обігрів, тим самим ви економите на комунальних платежах.

Власником квартири в одному з нових будинків будівельної компанії «Федорченко» можете стати і ви! Детальна інформація — за телефонами: (0542) 700-777, (0542) 700-770, 050 407 78 78.

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771