Новини

02.06.2017

Компанія “Федорченко” – Ваш надійний забудовник!


Будівельна компанія “Федорченко” продовжує активно працювати на теренах Сумщини, впевнено збільшуючи свої об’єми будівництва.
Категория: General
Разместил: agent2

 

Нещодавно компанія завершила будівництво гуртожитку «Футбольний центр «Барса». Завдяки підтримці влади Сумської області, народних депутатів України, ми виконали свою обіцянку, побудувавши сучасний спортивний ліцей-інтернат.

Наразі ми зводимо багатоповерхові житлові будинки: по вулиці Інтернаціоналістів, 35, перехрестя вулиць Чорновола-Першотравневої, вулиці Герасима Кондратьєва 132/1 та інші.

Продовжується робота з будівництва першого житлового будинку на 80 квартир для прикордонників по вулиці Романа Атаманюка у місті Суми, який  вже цього року здаємо в експлуатацію.

Наприкінці березня ми виграли тендер на будівництво 2-ї черги багатоквартирного житлового будинку для прикордонників та вже приступили до роботи.

Також цього року Компанія “Федорченко” виграла тендер на реконструкцію стадіону “Авангард”. На даний час активно ведуться будівельні роботи.

Компанія розширила горизонти своєї діяльності, створивши новий відділ логістики, який займається послугами перевезення, в тому числі зернових культур та наливних вантажів. Ми придбали нові автомашини і на сьогодні власний автопарк Компанії «Федорченко» складається з автомашин зерновозів і цистерн імпортного виробництва, в кількості понад 40 одиниць.

Великий обсяг робіт чекає на нас і наступного року, ми продовжимо зводити будинки з комфортними Smart-квартирами. Відпрацьовуються нові програми кредитування для наших інвесторів.

Окрім того, ми плануємо розпочати будівництво багатоквартирних житлових будинків у місті Глухові. Для реалізації цієї мети Компанія вже сьогодні бере участь у земельних торгах.

Проте, останнім часом активно розповсюджуються чутки, що нібито керівництво Компанії “Федорченко” має намір продати бізнес. Ми офіційно заявляємо, що це абсолютно не відповідає дійсності!

Подібні чутки вже неодноразово поширювались у нашому місті і покликані дискредитувати нашу Компанію в очах інвесторів. Підкреслюємо: ми працювали, працюємо і будемо працювати! Більш того, ми нарощуємо обсяги виробництва та будівельних робіт.

Компанія “Федорченко” завжди мала справедливу репутацію надійного забудовника, яку повсякчас підтверджує. Ми  завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання,  так буде і надалі!

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771