Новини

03.10.2018

80 сімей прикордонників отримали ключі від квартир


Компанія “Федорченко” завершила будівництво другого будинку для прикордонників по вулиці Ковпака.
Категория: General
Разместил: agent2

 

Сьогодні, 3 жовтня, напередодні свята Дня Захисника України, 80 сімей прикордонників отримали ключі від власного житла у новозбудованому будинку по вулиці  Ковпака 91/1 (2-га черга), зведенням якого займалась будівельна компанія “Федорченко” .

На урочистості завітали голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби Андрій Ігнатьєв, голова Сумської ОДА Микола Клочко, голова Сумської облради Володимир Токар, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, які привітали щасливих новосельців та вручили ключі від новеньких квартир. Більшість прикордонників, які стали власниками житла, є учасниками бойових дій.

Генеральний директор компанії “Федорченко” Віктор Федорченко привітав присутніх зі святом та вручив начальнику Сумського прикордонного загону сертифікат про готовність до експлуатації будинку.

Зазначимо, що минулого року саме в цей день, 3-го жовтня, прикордонникам вручили ключі від квартир у будинку по вул. Ковпака 91/1 (1-ша черга). Тоді ж було обіцяно, що через рік буде здано в експлуатацію і другу чергу.

 

 

 

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771