Categories: General
      Date: 12.02.2015
     Title: Тепер кожен може оцінити енергозберігаючі властивості однокамерного склопакета Silverstar ZERO   
Сьогодні проблема енергозбереження як ніколи актуальна.

 

Зазвичай люди вважають, що для утеплення житла потрібно утеплити стіни, дверні отвори і поставити пластикові вікна. Проте не кожен знає, що не всі пластикові вікна мають енергозберігаючі властивості. Потрібно пам'ятати, що лише завдяки якісним склопакетам можна зекономити до 50% вартості опалення!

Так, наприклад, енергозберігаючі властивості однокамерного склопакета Silverstar ZERO від швейцарської компанії GlasTrоsch значно вище, ніж у двокамерних склопакетів з одним енергозберігаючим склом , які пропонують інші виробники.

Такі вікна захищають приміщення від втрат тепла взимку, дозволяючи значно заощадити на опаленні і підтримувати в приміщенні комфортну температуру.

Окрім того, ці вікна дуже довговічні. Однокамерний склопакет Silverstar ZERO значно легше двокамерного і робить набагато менше навантаження на елементи металопластикових конструкцій та фурнітуру, що істотно збільшує термін експлуатації вікна в цілому.

Важливо також, що однокамерні склопакети відповідають державним і євростандартам і пройшли випробування на відповідність вимогам у Центрі стандартизації , метрології та сертифікації України . Що підтверджує їх повну надійність і безпеку для споживачів .

Саме такі склопакети вирішила використовувати для установки в нових будинках будівельна компанія « Федорченко », яка вже давно співпрацює з компанією GlasTrоsch і першою в Сумах впроваджує новітні європейські технології з використання енергоефективного скла в будівництві.

Спеціально для своїх клієнтів компанія «Федорченко» встановила стенд для порівняння двокамерних і однокамерних склопакетів у своєму офісі на вул. Соборній, 29Б . Кожен бажаючий може завітати до офісу і переконатися в ефективності  однокамерного склопакета Silverstar ZERO.